Фотогалерея

Сторінка з фото відповідає номеру у списку. Якщо Ви хочете переглянути усі фото, будь-ласка, натисніть відповідний номер сторінки нижче.

1. Зміст Фотогалереї
2. 15.01.2015 на другому засіданні семінарі-практикумі розглянуто тему "Активізація емоційно-експресивної лексики у дітей дошкільного віку". Присутні 18 вихователів ДНЗ Московського району.
3. 06.02.2015 спільна робота з Московським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області.
4. 10.02.2015 спільна робота з ВДАЇ Московського РВ ХМУ ГУМВС України в ХАрківській області.
5. 18.02.2015 Святкуємо Широку Масляну!
6. Спільна робота з фахівцями 13-ої дитячої поліклініки.
7. Т.Г.Шевченко - народний поет та художник.
8. Вітаємо з Днем Гумору!
9. Підводимо підсумки конкурсу "Народна іграшка"

На II засідання семінару-практикумі розглянуто тему "Активізація емоційно-експрессивної лексики у дітей дошкільного віку". Присутні 18 вихователів ДНЗ Московського району.

Спільна робота з  Московським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області.

Спільна робота з ВДАЇ Московського РВ ХМУ ГУМВС України в ХАрківській області.

Т.Г.Шевченко - народний поет та художник.

День Гумору!