8 трав. 2015

Дошкільний навчальний заклад відзначає День пам’яті та примирення.

На виконання листів Міністерства освіти і науки України від 09.04.2015 № 1/9-188 «Щодо заходів відзначення у 2015 році у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», від 23.04.2015 № 1/9-211 «Про відзначення Дня пам′яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі» дошкільному навчальному закладі відзначається День пам′яті та примирення. На передодні дошкільники виготовили маки пам’яті, якими прикрасили музичну залу та прикріпили собі на сорочки, щоб вшанувати подвиг українського народу у Другій світовій війні.
29 квіт. 2015

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі відзначається Міжнародний день танцю.

В рамках святкування Міжнародного дня танцю, 28 та 29 квітня 2015 року в закладі тривав творчий проект «Сузір′я талановитих дошкільнят». Активними учасниками свята є діти всіх вікових груп. Вітаємо всіх із святом!
20 квіт. 2015

Підводимо підсумки виставки-презентації «Пасхальні мотиви».

З 10 квітня по 17 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі тривала виставка-презентація «Пасхальні мотиви». На виставці були презентовані яскраві та кольорові поробки пасхальних прикрас, як результат співпраці дітей, батьків та працівників закладу.
10 квіт. 2015

На базі закладу проведено районний семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів Московського району «Формування правильної звукової культури мовлення у дітей дошкільного віку».

На третьому засіданні семінару-практикуму розглянуто тему «Шляхи підвищення пізнавальної та мовленнєвої активності дітей дошкільного віку» (присутні 26 вихователів дошкільних закладів Московського району).
3 квіт. 2015

Підводимо підсумки конкурсу «Народна іграшка».

У березні 2015 року в дошкільному навчальному закладі тривав конкурс-огляд серед дітей, працівників, батьків «Народна іграшка».
1 квіт. 2015

Вітаємо з Днем Гумору!

Сьогодні в закладі діти та працівники відзначають День Гумору: читають гумористичні твори, розповідають гуморески, розігрують жартівливі сценки, співають веселі пісні.
30 бер. 2015

З 23.03.2015 по 27.03.2015 в закладі проходив тематичний театральний тиждень.

Під час тематичного тижня діти знайомилися з різними видами театру, переглядали театралізовані дійства та самі були активними учасниками театралізованої діяльності. А 27 березня всі діти дошкільного навчального закладу відзначали Міжнародний день театру.
23 бер. 2015

Навчаємо студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії.

20 березня 2015 року на базі дошкільного начального закладу № 182 проведено майстер-клас для студентів Харківської гуманітарно-педагогічної академії на тему: «Використання мнемотаблиць на логопедичних заняттях з дітьми старшого дошкільного віку». Свій досвід роботи презентувала вчитель-логопед вищої категорії Рогова О.М.
17 бер. 2015

Ми відзначали Міжнародний день планетаріїв.

Це свято має європейські «коріння», його відзначають з 1995 року. Метою тематичного дня в закладі було знайомство дітей, громадськості з діяльністю планетаріїв, пропаганда астрономічних знань.
11 бер. 2015

Т.Г.Шевченко – народний поет та художник

10-11 березня 2015 року в дошкільному навчальному закладі проведено тематичні шевченківські дні. Діти знайомилися з життям та літературними творами поета, декламували вірші Тараса Григоровича.