НАШ САЙТ ПЕРЕЙШОВ НА ІНШУ СТОРІНКУ: dnz182.edu.kh.ua

Це не рибки хлюпочуться в ставочку

Це бавляться дітки у 182 дитячому садочку!

Ми раді вітати Вас на сторінці нашого дитячого садочка!

8 трав. 2015
Дошкільний навчальний заклад відзначає День пам’яті та примирення.
На виконання листів Міністерства освіти і науки України від 09.04.2015 № 1/9-188 «Щодо заходів відзначення у 2015 році у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», від 23.04.2015 № 1/9-211 «Про відзначення Дня пам′яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі» дошкільному навчальному закладі відзначається День пам′яті та примирення. На передодні дошкільники виготовили маки пам’яті, якими прикрасили музичну залу та прикріпили собі на сорочки, щоб вшанувати подвиг українського народу у Другій світовій війні.
29 квіт. 2015
Сьогодні в дошкільному навчальному закладі відзначається Міжнародний день танцю.
В рамках святкування Міжнародного дня танцю, 28 та 29 квітня 2015 року в закладі тривав творчий проект «Сузір′я талановитих дошкільнят». Активними учасниками свята є діти всіх вікових груп. Вітаємо всіх із святом!
20 квіт. 2015
Підводимо підсумки виставки-презентації «Пасхальні мотиви».
З 10 квітня по 17 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі тривала виставка-презентація «Пасхальні мотиви». На виставці були презентовані яскраві та кольорові поробки пасхальних прикрас, як результат співпраці дітей, батьків та працівників закладу.