14 бер. 2014

Сьогодні були підведені підсумки конкурсу «Чисте довкілля – цікаве дозвілля», який проводився в дошкільному навчальному закладі з 24 лютого по 28 лютого 2014 року з метою віднайти своє рішення екологі

Діти з батьками виготовили вдома з побутових відходів цікаві саморобки, надали «друге життя речам». На виставку були представлені: іграшки, прикраси, предмети для оздоблення інтер’єру виготовлені з поліетиленових кульочків, пластикових стаканчиків, виделок, ватних тампонів, дисків тощо.
5 бер. 2014

В дошкільному навчальному закладі №182 тривають святкові ранки «Матусин день».

З понеділка 03 березня 2014 року по 06 березня 2014 року діти всіх вікових груп привітали своїх матусь із святом 8-го Березня.
28 лют. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі Широка Масляна!!!

Масляна, Масниця, Колодій - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту.
26 лют. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №182 проведено педагогічну раду на тему «Праця – ефективний засіб формування предметно-практичної компетентності дошкільників».

Робоча група з питань підготовки педагогічної ради на тему «Праця – ефективний засіб формування предметно-практичної компетентності дошкільників» у складі: Куц Л.Г., вихователь-методист, Бородавка О.В., вихователь, Грєбєнікова Н.В., вихователь, Чепеленко В.М., вихователь, зібрали, обробили зібрану інформацію, методичні матеріали, розробили відеопрезентації у форматі програми Microsoft Power Point.
21 лют. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №182 останній день Тижня дитячого театралізованого мистецтва.

Проведений Тиждень дитячого театралізованого мистецтва сприяв розвитку знань дітей про театр, вмінь виявляти свою особисту позицію в процесі перевтілення у сценічний образ, розуміти театральний образ як живу акторську дію з використанням засобів мовлення, міміки, жестів, музики, танцю, співів.
20 лют. 2014

В дошкільному навчальному закладі №182 триває Тиждень дитячого театралізованого мистецтва.

Вже четвертий день поспіль діти всіх вікових груп із задоволенням демонструють свій творчий потенціал під час різних видів театралізованої діяльності.
19 лют. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №182 проводиться третій день Тижня дитячого театралізованого мистецтва.

В середній групі №12 на міні-занятті «Діти та ляльки» діти демонстрували свої вміння озвучувати казкових героїв. В старшій групі №7 під час лялькового театру «В некотором царстве, в некотором государстве» показали свої творчі можливості, вміння управляти ляльками-бібабо.
18 лют. 2014

Особливо цікавими були: - тіньовий театр в молодшій групі №11 «Лісові звірята»; - площинний театр-інсценізація в старшій групі №10 «Лисичка сестричка та Вовк-панібрат».
17 лют. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №182 розпочато Тиждень дитячого театралізованого мистецтва.

Тиждень дитячого театралізованого мистецтва за участю вихованців дошкільного навчального закладу проводиться на виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року та з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку.
6 лют. 2014

В дошкільному навчальному закладі №182 розпочато підготовку до Фестивалю дитячого театралізованого мистецтва.

На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку Міністерство освіти і науки України оголосило проведення з 1 листопаду 2014 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театралізованого мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів.