6 бер. 2015

Вітаємо матусь та бабусь із святом 8 Березня!

В дошкільному навчальному закладі з 3 березня по 6 березня проведено святкові ранки «Мамин день».
2 бер. 2015

Спільна робота з фахівцями 13-ї дитячої поліклініки.

З метою формування у дітей дошкільного віку вмінь та навичок про здоровий спосіб життя в закладі проведено бесіди, рольові ігри з участю лікаря-педіатра Колесник В.А.
18 лют. 2015

Святкуємо Широку Масляну!

Масляна, Масниця, Колодій - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту.
10 лют. 2015

Спільна робота з ВДАІ Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області.

З метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму, в рамках Плану спільної роботи ДНЗ з ВДАІ Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області 09.02.2015 року співробітниками ВДАІ Московського району проведено рольові ігри, бесіди, тренінги з дітьми дошкільного віку.
6 лют. 2015

Спільна робота з Московським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області.

В рамках Плану спільної роботи ДНЗ з Московським РВ ГУ ДСНС України у Харківській області 05.02.2015 року провідним інспектором Горбась С.С. проведено роз’яснювальну роботу з працівниками та батьківською громадськістю щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, порядку дій у разі загрози або здійснення терористичного акту, з питань дотримання вимог пожежної безпеки.
2 лют. 2015

Готуємося до тематичного вивчення.

З 09 лютого 2015 року по 16 лютого 2015 року в дошкільному навчальному закладі № 182 буде проведено тематичне вивчення на тему «Розвиток мовленнєвої творчості, літературних здібностей засобами художньої літератури у дошкільників».
15 січ. 2015

На ІІ засіданні семінару-практикумі розглянуто тему «Активізація емоційно-екпрессивоної лексики у дітей дошкільного віку (присутні 18 вихователів дошкільних закладів Московського району).
30 груд. 2014

29 грудня в дошкільному навчальному закладі № 182 закінчено проведення святкових Новорічних ранків.

Діти провели плідну підготовку для зустрічі Діда Мороза: вивчили пісні, вірші, ігри, який завітав до дітей всіх вікових груп та подарував солодкі подарунки, іграшки. Фото на сторінці №25.
22 груд. 2014

В закладі триває підготовка до проведення святкових Новорічних ранків.

Нагадуємо батькам графік проведення Новорічних ранків у дошкільному навчальному закладі №182:
15 груд. 2014

15 грудня в дошкільному навчальному закладі № 182 широко відзначався Всесвітній День Чаю.

В усіх вікових групах відбулися церемонії чаювання, проведено конкурси на краще сервірування столу для чаювання.