2 черв. 2014

З 02 червня 2014 року в дошкільний навчальний заклад №182 переведено на санаторний режим роботи та розпочато оздоровлення дітей.

Головним завданням даного періоду є охоплення системним оздоровленням і загартуванням дітей, забезпечення їх активного відпочинку, використовуючи традиційні
30 трав. 2014

30.05.2014 року у закладі було проведено святкове дійство «Зустрічаймо літо!» напередодні Всесвітнього дня захисту дітей.

З метою створення атмосфери радості, гарного настрою педагоги закладу організували свято на святково прибраних майданчиках (шари, прапорці);
21 трав. 2014

22 травня в садку розпочинаються святкові випускні ранки!

Вітаємо випускників 2014 року зі святом!!! Всім бажаємо бути здоровими, щасливими, слухняними.
5 трав. 2014

В рамках тематичного Пасхального тижня проведено виставку «Пасхальні мотиви».

В кожній групі вихователі оформили виставку дитячих робіт. Дякуємо батькам за співпрацю!
30 квіт. 2014

В рамках Міжнародного дня танцю, що щорічно святкується 29 квітня 2014 року, в дошкільному навчальному закладі проведено фестиваль танцю «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Під час фестивалю діти груп №2, 3, 4, 6, 8, 9, 11, 12 продемонстрували свої танцювальні уміння та навички. Дана робота сприяла розвитку творчості, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей.
18 квіт. 2014

На семінарі-практикумі були присутні 21 вихователь з дошкільних закладів Московського району. Педагоги переглянули наступні практичні форми роботи з дітьми за темою «Реалізація прийомів мнемотехніки в роботі з дітьми дошкільного віку»:  «Казка-казочка з’явись, покажись і розкажись» (заняття з дітьми молодшої групи);  «Мандрівка в Країну Звуків» (заняття з дітьми середньої групи);  Автоматизація звука [C] засобами мнемотехніки (заняття з використанням методів ІКТ з дітьми старшого віку).
15 квіт. 2014

В дошкільному навчальному закладі триває підготовка до фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят».

У минулому році започатковано традицію у квітні проводити підсумковий загальний проект «Сузір’я талановитих дошкільнят». Дана робота сприяє розвитку творчості, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей, виявленню талановитих та обдарованих дошкільників, організації змістовного дозвілля та вдосконалення виховної роботи.
1 квіт. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі №182 святкується День гумору.

В усіх вікових групах проводяться бесіди, ігри «Передай усмішку», «Розсміши», жартівливі хвилинки, тощо.
26 бер. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі проведено І відбірковий тур конкурсу серед вихованців дошкільних навчальних закладів Московського району та їхніх батьків «Ми з мамою – найкращі!». Організат

Активними учасниками І етапу конкурсу стали: сім’я Закотій, сім’я Чередниченко, сім’я Яфарових-Жигалових, сім’я Грінченко, сім’я Сидоренко.
22 бер. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі тематичний день «Зустрічаємо пташок у рідному краї».

Більша частина вихованців була залучена до акції "Зустрічаймо пернатих": виготовили та встановили годівнички на території дошкільного навчального закладу, Організували щоденне годування птахів, провели конкурс загадок "Відгадай що це за птах?", конкурс декламування віршів "Мій улюблений птах".