3 лют. 2014

З 3 лютого 2014 року збільшено грошові норми на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста Харкова.

На виконання рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 22.01.2014 року №9 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2014 році», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів міста у 2014 році» збільшено грошові норми на харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста Харкова.
22 січ. 2014

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня.

За традицією цього дня можна дружньо обіймати навіть незнайомих людей.
15 січ. 2014

Основною метою другого засідання семінару-практикуму була активізація знань педагогів щодо ролі театралізованої діяльності в мовленнєвому та естетичному розвитку дошкільників.
14 січ. 2014

Сьогодні з ранку у дошкільному навчальному закладі звучать щедрівки та інші обрядові пісні.

Щедрування – характерна прикмета новорічного свята в Україні та є давнім народним звичаєм церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту господарства. На відміну від колядування, обряд щедрування завжди був в Україні справді народним. Звідси й його радісне, оптимістичне звучання.
10 січ. 2014

З 08 по 11 січня в дошкільному навчальному закладі №182 проводяться тематичні канікулярні дні «Рідна мова – солов’їна мова».

08 січня – «До нас казка завітала» 09 січня – «Зимові фантазії» 10 січня – «Щедрівочка як сопілочка» 11 січня – «Мовленнєві перлинки для кожної дитинки»
30 груд. 2013

30 грудня в дошкільному навчальному закладі №182 закінчено проведення святкових Новорічних ранків.

Діти провели плідну підготовку для зустрічі Діда Мороза: вивчили пісні, вірші, ігри.
24 груд. 2013

24 грудня в дошкільному навчальному закладі №182 розпочато проведення святкових Новорічних ранків.

З 24 грудня по 27 грудня святкові Новорічні ранки пройдуть в усіх вікових групах.
18 груд. 2013

15 грудня в дошкільному навчальному закладі №182 широко відзначався День Чаю.

В усіх вікових групах відбулися церемонії чаювання, проведено конкурси на краще сервірування столу для чаювання.
12 груд. 2013

В дошкільному навчальному закладі №182 триває підготовка до проведення святкових Новорічних ранків.

Графік проведення Новорічних ранків у дошкільному навчальному закладі №182:
4 груд. 2013

04 грудня 2013 року в дошкільному навчальному закладі №182 відзначено Міжнародний день замовлень подарунків Діду Морозу.

В усіх вікових групах проведено акцію «Лист Діду Морозу».