4 груд. 2014

4 грудня Міжнародний День замовлень подарунків Діду Морозу.

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі тематичний день та проведено акцію «лист Діду Морозу».
1 груд. 2014

28 листопада в закладі проведено конкурс-огляд на кращий дидактичний матеріал з правового виховання.

Під час огляду комісія аналізувала наступні критерії: наявність демонстраційного та роздаткового матеріалу, їх естетичний вигляд, відтворення всіх прав дітей в дидактичному матеріалі.
21 лист. 2014

22 листопада визначено Днем пам’яті жертв Голодомору.

У цей день о 16.00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого по всій Україні відбудеться акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертв.
12 лист. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі відбулася ділова гра для вихователів «Рухова активність – одна із складових фізичного розвитку дошкільників».

Вихователі в активній формі проаналізували важливість та необхідність для дітей дошкільного віку різних видів рухової активності.
3 лист. 2014

З 27 жовтня 2014 року по 31 жовтня 2014 року в дошкільному навчальному закладі пройшли тематичні музичні заняття «Золота осінь».

Діти всіх вікових груп привітали осінь віршами, піснями, танцями.
22 жовт. 2014

22 жовтня 2014 року комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №182 комбінованого типу Харківської міської ради» відсвяткував 40-річчя з дня відкриття закладу.

На святі були присутні працівники закладу, батьки та Почесні гості: Народний депутат України Святаш Д.В., депутат Харківської міської ради Сальников Р.В., начальник управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Гресь О.В., голова профспілкового комітету управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради Мороз О.В.
9 жовт. 2014

На семінарі-практикумі були присутні 26 вихователів дошкільних закладів Московського району. Основною метою першого засідання семінару-практикуму було знайомство слухачів з актуальністю проблеми зниження мовленнєвого розвитку малят, поглиблення та розширення теоретичних і практичних знань вихователів з питань комунікативної компетенції дошкільників.
29 вер. 2014

Вітаємо кращих працівників-дошкільників з нагородами!!!

29 вересня 2014 року в рамках святкування Всеукраїнського Дня дошкілля у Харківському державному академічному театрі ляльок ім. В.А.Афпнасьєва проведено урочисті збори працівників-дошкільників Московського району.
26 вер. 2014

Вітаємо всіх з Всеукраїнським Днем дошкілля!!!

День дошкілля святкується в Україні на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року», резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти та з метою підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, визначення та об’єднання потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України.
25 вер. 2014

Сьогодні, в рамках співпраці дошкільного навчального закладу зі школою, проведено загальні батьківські збори «Сьогодні дошкільнята, а завтра школярі!».

Діти старших груп №6, 8, 12 підготували святкову концертну програму для батьків та гостей.