9 вер. 2014

В дошкільному навчальному закладі продовжується робота по адаптації дітей до дошкільного закладу.

Практичним психологом та вихователями проводиться комплекс ігор та вправ, що сприяють поліпшеню адаптації новоприбулих дітей з урахуванням їх індивідуальних та вікових особливостей.
1 вер. 2014

Вітаємо дітей, батьків та працівників з Днем Знань!

За пропозиціями Міністерства освіти і науки України 1 вересня 2014 року у дитячому садку буде проведено під гаслом «Ми Шевченка славити будемо – і ніколи не забудемо!».
22 серп. 2014

Сьогодні в дошкільному навчальному закладі проводяться тематичні дні до Дня міста Харкова та Дня Незалежності України.

Упродовж дня діти будуть читати вірші українських поетів та співати пісні про Україну, розглядати фото міста Харкова та інших міст України,
14 серп. 2014

12 серпня 2014 року підведено підсумки підготовки дошкільного навчального закладу до нового навчального року.

Під час підготовки особлива увага була приділенню зміцненню матеріальної бази закладу. Так, плани заходів щодо проведення ремонтних робіт та благоустрою території закладу виконано на 100%.
28 лип. 2014

Оздоровча кампанія

В садку триває оздоровча кампанія
21 лип. 2014

До уваги батьків!!!

ДИТЯЧИЙ ТРАВМАТИЗМ ТА ЙОГО ПРОФІЛАКТИКА
7 лип. 2014

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчаститм вінками і яскравими вогнищами - приходить свято Івана Купала.

Головні атрибути свята Івана Купала - це Купало й Марена. Тому до цього свята молодь заздалегідь старанно готувалась: робили опудало, готували деревця, плели з живих квітів вінки, збирали хмиз, готували кулі соломи на вогнище. За звичаєм, це дві уквітчані гілки, подібні до людських фігур. Довкола опудал молодь водить таночки та співають ритуальні купальські пісні
28 черв. 2014

День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.
15 черв. 2014

День медичного працівника

У третю неділю червня жителі Росії, Білорусії та України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника.
10 черв. 2014

В закладі відмічається Міжнародний День друзів

Друзі — це найближчі люди для кожного, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем любові до друга. Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Багато мислителів говорили, що у двох друзів одна душа на двох. Сьогодні часто можна почути, що матеріальна сторона життя давно переважила духовну, тому цієї дружби не існує. Тим не менш, вітаючи свою близьку людину з цим святом, ви можете довести зворотнє.