29 лист. 2013

28 листопада 2013 року в дошкільному навчальному закладі №182

проведено педагогічну раду на тему «Інтеграція інклюзивної освіти в дошкільний навчальний заклад».
21 лист. 2013

20 листопада 2013 року в дошкільному навчальному закладі відбулися загальні збори для батьків на тему «Перший раз у перший клас!».

На загальних зборах були присутні почесні гості: кандидат в депутати Харківської міської ради, заступник начальника Департаменту телекомунікацій та зв’язку Харківської міської ради Сальніков Роман Вадимович.
21 лист. 2013

5 лист. 2013

В дошкільному навчальному закладі продовжується робота щодо проведення в Україні Року дитячої творчості.

З 04 листопада 2013 року в закладі триває виставка «Руками творяться дива» (іграшка своїми руками).
31 жовт. 2013

В дошкільному навчальному закладі №182 тривають тематичні музичні заняття «Осінь, осінь золота» (художньо-естетичний розвиток).

30 жовтня 2013 року на тематичному занятті в групі №12 були присутні почесні гості – кандидат у депутати Харківської міської ради, заступник начальника Департаменту телекомунікацій та зв’язку Харківської міської ради Сальніков Роман Вадимович,
21 жовт. 2013

18 жовтня 2013 року в м. Київ за підтримки Адміністрації Президента та Верховної Ради України проведено Загальнонаціональний проект «Флагмани освіти і науки України».

Наш садок рекомендовано до участі в Акції Департаментом освіти Харківської міської ради та увійшов до рейтингу «Кращі представники галузі», проведеного Організаційним комітетом Загальнонаціонального проекту.
10 жовт. 2013

Семінар-практикум для вихователів ДНЗ Московського району

Сьогодні, 10 жовтня 2013 року, на базі ДНЗ №182 був проведений семінар-практикум «Формування звукової культури мовлення у дітей дошкільного віку» з метою надання методично-практичної допомоги вихователям у впровадженні в практику роботи з дітьми інноваційних освітніх технологій.
4 жовт. 2013

Вітаємо всіх з днем Працівника освіти

Сьогодні відбувся святковий концерт присвячений Працівникам освіти
27 вер. 2013

Вітаємо всіх!!! З Днем Працівників дошкільних закладів!!!

Сьогодні в дошкільному закладі пройшло святкування Дня працівників дошкільних закладів
19 вер. 2013

19 сентября отмечают Праздник Михайлово чудо.

Считается, что в этот день происходят чудеса.